فایل word نگاهی گذرا به کتاب ”پیش به سوی کارآفرینی“ نگارش جیمز آر.کوک, ترجمه‌ میترا تیموری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word نگاهی گذرا به کتاب ”پیش به سوی کارآفرینی“ نگارش جیمز آر.کوک, ترجمه‌ میترا تیموری :

توضیحات کامل :

فایل word نگاهی گذرا به کتاب ”پیش به سوی کارآفرینی“ نگارش جیمز آر.کوک, ترجمه‌ میترا تیموری در 9 صفحه در قالب ورد قابل ویرایش با فرمت doc


مقدمه

 اهداف این کتاب, راهنمایی شما برای آغاز و ادامه کسب و کار, آموزش مدیریت کسب و کار, ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب‌ و کارهای تازه و معرفی کارآفرینان مشهور است.

کارآفرینان کسانی‌اند که با ایجاد محصولات و خدمات نوین مورد نیاز مردم, به پاداش‌های اقناع کننده دست می‌یابند؛ از هیچ, کسب‌و کاری جدید خلق می‌کنند؛ به رغم مخاطرات بسیار, مبدع کارهای جدید می‌شوند؛ به تنهایی و بدون دخالت مدیریت, تصمیم‌می‌گیرند که چه مقدار از سرمایه خود را گسترش دهند, یا آن را محدود کنند؛ آنها بنیان‌گذاران شرکت‌ها و پدیدآورندگان مفاهیم و ایده‌های جدیداند؛ با تمام نیرو و اراده از عقاید خود دفاع می‌کنند؛ و باورهای خود را با اراده‌ای خلل‌ناپذیر به پیش می‌برند و در برابر آنچه دیگران غیرممکن یا ناکارآمد می‌پندارند, ایستادگی می‌‌کنند.

      شاخصه تمام کارآفرینان موفق, خلاقیت, نو‌آوری, ریسک‌پذیری, استمرار کار بیش از دیگران و انجام کار بیش از حد نیاز است. تقریباً, تمام کسانی که به قلل موفقیت رسیده‌‌اند, از تمام اشخاصی که به حدّ آنان نرسیده‌‌اند, بیش‌تر و سخت‌تر کارکرده‌اند؛ تحقیق و مطالعه کرده‌اند و دقیق‌تر برنامه‌ریزی کرده‌اند. آنها ضمن پرهیز بیش‌تر, به خود( نه) گفته‌اند و مشکلات بیش‌تری را از سر راه برداشته‌اند. مهارت در سرمایه‌گذاری و مدیریت مدبّرانه‌ی کسب‌و کار, توزیع مجدد ثروت را تضمین می‌کند. در سطور زیر, مقوله‌های: یافتن زمینه کاری مناسب, آغاز و راه‌اندازی آن, کارمندیابی, اصول و راه‌کارهای برنده شدن, مدیریت, بازاریابی, فروش, اثرقوانین مالیاتی, تنوع بخشی, کناره‌‌گیری و فروش کسب‌وکار  به اختصار ارائه شده‌ است. 

 

فایل word نگاهی گذرا به کتاب ”پیش به سوی کارآفرینی“ نگارش جیمز آر.کوک, ترجمه‌ میترا تیموری
فهرست :


1)آغاز کار یک مبارزه است:

2)چگونه زمینه کاری مناسبی بیابید:

3) چگونه شرکت خود را راه‌اندازید:

4)چگونه کارمند بگیرید و روابط خود را تنظیم کنید:

5) چگونه با تکیه بر سه اصل راه خود را هموار کنید:

6) راه‌های برنده شدن در کسب و کار:

7) چگونه کسب و کار جدید خود را مدیریت کنید:

8) چگونه بازاریابی کنید:

9) چگونه بفروشید:

10) چگونه مالیات ها بر کسب و کار شما اثر می گذارند :

11) چگونه به کسب و کار خود تنوع بخشید:

12) چگونه با رکود در کسب و کار برخورد کنید:

13) چگونه از کار کناره بگیرید :

14) چگونه شرکت خود را بفروشید:

15(آنچه پس از موفقیت نباید انجام دهید:

لینک کمکی