فایل word جزوه طلایی شیمی دوم دبیرستان

باشد و در فايل اصلي فایل word جزوه طلایی شیمی دوم دبیرستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد بخشی از متن فایل word جزوه طلایی شیمی دوم دبیرستان : این فایل شامل همه فرمول های کتاب شیمی متوسطه دوم می باشد که پایه به پایه مشخص شده است.و هر فصلی را با جزئیات کامل توضیح می دهد.

پاورپوینت و اسلاید علوم تجربی فسیل ها

ه های بسیار قدیمی تشکیل شده اند که بسیاری از آنها اکنون منقرض شده اند فسیل ها را می توان به دو دسته تقسیم کرد :1-بخش های فسیل شده بدن (استخوان ها، چنگال ها، دندان ها، پوست و غیره(2- ردها یا اثرات به جا مانده فسیل شده (شامل جای پاها، لانه ها،‌ مدفوع، جای دندان و غیره) که حرکت ها و رفتارها ی دایناسور هارا ثبت می کند.

پاورپوینت و اسلاید آشنایی با باستانشناسی

خل فایل مي باشد و در فايل اصلي پاورپوینت و اسلاید آشنایی با باستانشناسی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد بخشی از متن پاورپوینت و اسلاید آشنایی با باستانشناسی : توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با باستانشناسی. این فایل در ارتباط با باستانشناسی در جست و جوی میراث فرهنگی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:در چند قرن اخیر، علم جدیدی با عنوان باستا نشناسی شکل گرفته و نقش مؤثری در مطالعه گذشته بشر ایفا کرده است. در این درس، با کاوش دربار باستان شناسی و روش کار باستان شناسان، آشنا می شود. باستان شناسی چیست؟باستا نشناسی، علمی است که آثار باستانی و تاریخی رابه منظور شناخت فرهنگ و شیوه زندگی انسا نها و جوامع گذشته، مطال